Hudební speciality- netradičně

29. října 2006 v 13:38 | Kosmonaut |  Nejzajímavější videa


Kapela, která se nikdy neviděla ***

První ryze internetová kapela ClipBandits s písní "Internet Killed The Video Star" . Její členové neznají svá pravá jména a nikdy se osobně neviděli. Vznikli po seznámení na serveru You tube. Sestava J-Pe$o /Vocals and 12-String Guitar/, Girl Bass Player /Bass/, ClipBandit /Electri c Guitars and Congas/. V současné době budou klip "živě" předvádět v Los Angeles, New Yorku a v Texasu. Hledají někoho na bicí. Pokud hrajete a máte web kameru tak to zkuste tady.
Hodnocení: Docela originální nápad, středně chytlavá píseň. Odvaha se hodnotí. *** z *****

Kapela Hurra Torpedo- netradiční rytmická sekce ***

Tato kapela nemá s originalitou problémy. Vystupují zásadně v teplákách s lampasem, fontman nosí umolousaný plnouvous a kapela nemá bicí. Ovšem rytmika nijak nechybí. Nahrazuje ji mlácení do sporáků, ledniček a praček. Na ukázku je zde studiová coverza písně Total Eclipse Of The Heart a druhá je trochu drsnější píseň z koncertu. Být originální se zase cení. Pak Vás ani nepřekvapí, že nikdo s kapely neumí zpívat.
Hodnocení: Prostě neodolatelná modrá teplákovina. *** z *****

Hudební soutěž YouTube Underground! *****

Mnozí jste tuto soutěž již postřehli.Probíhá na youtube a účastní se ji 2264 kapel, písničkářů a dobrodruhů s webkamerou. Zástupci jsou především z USA. Neznámí, dobří, originální, nekomerční, bílí, černí... muzikanti. Uroveň je samozřejmě různá. Jde se napříč žánry. Oslovené publikum na youtube je obrovské a efekt se taky projeví. Prohledejte to. Kdyby jste na něco velmi zajímavého narazili tak dejte odkaz do komentářů. Je příjemné zjistit, že existuje tolik dobré muziky. A ještě důležitější je, že možnost ji zviditelnit je díky netu opravdu velká. Díky youtube:).
Soutež- klikni Hodnocení: Chvály hodné, zajímavé a efektivní. Je velká možnost, že vítěz se opravdu proslaví. Soutěž sleduje spousta lidí na celém světě. Vivat Internet! Velice by se hodila česká varianta! ***** z *****


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama