Nejzajímavější videa

Česká Soda - nejlepší scénky a díly - VIDEA

16. října 2007 v 20:00 | Kosmonaut

Divadlo Sklep - nejlepší scénky - VIDEA

16. října 2007 v 8:00 | Kosmonaut

Izer - nejlepší scénky - VIDEA

15. října 2007 v 21:00 | Kosmonaut

Kaiser + Lábus - nejlepší scénky - VIDEA

15. října 2007 v 19:03 | Kosmonaut

Felix Holzmann - nejlepší scénky - VIDEA

15. října 2007 v 16:36 | Kosmonaut

Vladimír Menšík - nejlepší scénky - VIDEA

15. října 2007 v 16:29 | Kosmonaut

OK Go - Here It Goes Again - VIDEO + o kapele

4. února 2007 v 8:00 | Kosmonaut


Tento skvělý klip známe už všichni dobře, ale jak to je s kapelou OK Go jejíž členové v propracovaném klipu i vystupují? V kapele jsou Damian Lush /zpěv a kytara/, Tim Nordwind /basovka/, Dan Konopka /bicí/ a Andy Ross /kytara a klávesy/. Více jejich písniček na OK Go MySpace- klikni. Stránky kapely zde. Možná stihnete nějaký ten jejich koncert zde:). No, prostě další partička, která to svou pílí dotáhl z youtube daleko. Nezávidím, ale jdu nacvičovat taneční kroky:).

Zobrez celý článek na další info. : další taneční klip Treademill, fotky z koncertu, text písně, odkazy, plakátek ke stažení atd.

Jára Cimrman - cimrmani - VIDEO

24. ledna 2007 v 21:33 | Kosmonaut
Jedno raritní video a odkaz na další, které jsou k dispozici na youtube.com.

Rozsestník "Cimrmanů":


Stránky divadla Járy Cimrmana

Popis: Oficiální stránky divadla. Obsahují program, předprodej, hry, fotografie, informace o divadle atd.

Cimrmanův zpravodaj

Popis: Velice obsáhlý a vkusný přehled o "Járovi". Kompletní životopis, zajímavosti, řada odkazů, dobové fotografie ... vše pod dohledem Z. Svěráka a L. Smoljaka.Prostě zrestaurovaný zpravodaj českého velikána Járy Cimrmana a oficiální web DJC.

Where the Hell is Matt? - VIDEO - ke zhlédnutí

20. ledna 2007 v 13:01 | Kosmonaut


Tyto řádky si možná přečtěte až po shlédnutí videa.

Matt Harding je třicetiletý muž z Brisbane v Austrálii. Od dětství se chtěl živit hraním a testováním her. To se mu podařilo. Po několika letech však zjitil, že mu něco chybí. Skončil s prací a za ušetřené peníze vyrazil na cestu po světě. Doprovázen svými kamarády, dostal nápad natočit se jak tancuje. Na tom by nebylo nic zvláštního. Jen kdyby to nebyly záběry ze všech různých částí světa, které navštívil. Svých pár videí dal na youtube, aby jeho blízcí, kteří ho na jeho cestě nedoprovází, věděli kde je. Jeho roztančené pohlednice byli kouzelné. Pak se mu ozvali lidé z Stride long-lasting gum, jestli by nechtěl v natáčení pokračovat i na jiných místech. Matt souhlasil a oni mu cestu zaplatili, proto mohly být natočeny i záběry z jediné zastřešené sjezdovky v Saudské Arábii:) kde prý stojí den lyžování jako je náš průměrný roční plat:). Vyrazil tedy ke konci roku 2005 na 6 měsíční cestu po 39 státech na 7 kontinentech. Všude tančil. Na svých dobře udělaných stránkách doplňoval reporty z jednotlivých míst. V minulých ukázkách prý Matt tančil i Praze (neoficiální:).

Stejně jako Matt i jeho video obletělo zeměkouli a i když ho spousta lidí začalo napodobovat (záběry ze svého tancování vystavují na internetu a v komentářích píší jak jsou fascinováni videem), Matt je pořád sympaticky skromný. Dál o sobě tvrdí, že tancovat neumí a jediné, co prý dokázal, je to, že objevil nejlevnější způsob cestování:). Vůbec není bohatý. Tedy aspoň co se týče peněz. Jak uměle vytvořená působí třeba "macarena" oproti tomu to mírně zvláštnímu spontánímu pohybu.

Jeho krátký film má v sobě zvláštní kouzlo a je to do určité míry způsobeno i dokonalou hudbou. Můžeme slyšet píseň Sweet Lullaby od Deep Forest (autoři: Mouquet a Sanchez), kterou zremixoval Garry Schyman.

Úvodní záběr ze Salar de Uyuni je nadpozemský, sloni v Botswaně nebezpečně blízko, africké děti usměvavé a Antarktida bělavě modrá. Opravdu jedno z nejlepších videí, které jsem kdy viděl.

Kosmonaut

Kubrick - filmografie - VIDEA

3. ledna 2007 v 16:15 | Kosmonaut
Po úspěchu článku s Hitch filmografií jsou zde filmy Stanleyho Kubricka i s ukázkami a trailery.

-VEJDI-

 
 

Reklama