Postřehy z netu!

Doufám, že jsem toho dnes nedal mnoho

22. září 2006 v 16:18 | Kosmonaut
Doufám, že Vás nějak nezavaluji...
a vy z toho nejste unavení...
:)
Budu rád když napíšete do vzkazu /klik na Přidej komentář/, co si o těch jednotlivých věcech myslíte. Mažu jen sprosté vzkazy:). Pod spornými články jsou ankety. Budeme dál pátrat po tom, co je pravda a také si zase položíme otázku: Co je a není umění? Další šílené aktualizace zítra. Bude krásná sobota. Mějte se.

Mluvící a imitující papoušek 1

22. září 2006 v 15:43 | Kosmonaut

Titulek je jasný a tady je video. Je vynikající bavič. Nejlépe mu jde tučňák a kohout. Hodiny cviku nebo přirozený talent? Zitrá postupně přibudou nové aktualizace na témata: Jak daleko sahá skutečnost? + Je tohle umění? Video: Mluvící a imitující papoušek

Největší ryba

22. září 2006 v 15:28 | Kosmonaut
Největší sladkovodní ryba, která byla kdy chycena. Tento sumec je velký jako medvěd grizzly. Byl uloven v řece Mekong v Thajsku. Pro ty, co si myslí, že je ta ryba z plastu článek Zase 1:0 pro přírodu.

Písečná bouře - FOTOGRAFIE

22. září 2006 v 12:30 | Kosmonaut


Pes, který umí počítat

22. září 2006 v 10:00 | Kosmonaut
A je to tady. Zvíře, které umí počítat. Pracuje sice "jen" se sčítání a odčítání, ale zato bez chyby. Jak je to možné? Krátké video je z nějaké soutěže, kde fenka sklidila velký úspěch. Je nutný zvuk. Udělejte si názor sami. Chovatelka nedává žádně znamení a příklady také zadávají cizí lidé. Je to mírně neskutečné, ale možné.Video: Pes, který umí počítat

Jediné video kde je vidět " bigfoot" !

21. září 2006 v 14:27 | Kosmonaut
K tomu už nemám slov. Snad jen: dřív než budete říkat, že je to člověk v kostýmu, navštivte obsáhlé stránky o tomto fenoménu. Jsou sice v angličtině, ale je to velice zajímavé. Možná v budoucnu něco přeložím a dám to sem pro Vás. Je to dost tajemné a z doby, kdy se realita dala ještě lehce odlišit/tedy ne tak přesvědčivě falšovat/.
VIDEO: ANI ČLOVĚK ANI OPICE


Zdroj: stránky kde se dozvíte víc
Jsou tam novinové články, výpovědii světků, dokumenty...
Další aktualizace za 3h, ale možná později, protože dnes slavím narozeniny:).

Tohle je ta skutečnost?! Největší králík na světě!

21. září 2006 v 10:00 | Kosmonaut
Dámy a pánové, představuji Vám Hermana, největšího králíka na světě. Váží 7,7 kg a meří jeden metr. Je to největší exemplář v dějinách. Dřív než budete tvrdit, že je plyšový. Podívejte se na článek o něm. O Hermanovi
Dneska odpoledne ještě uvidíte: jediné video tzv. "California bigfoot" . Neznáme stvoření, které bylo natočeno v padesátých letech. No a budou další spory o tom, co je pravda.

Čemu se dá věřit? Nádherné mraky!

21. září 2006 v 7:45 | Kosmonaut
V před-předchozím článku jste mi moc nevěřili, ale dá se uvěřit tomu, že zvednete hlavu a uvidíte tyhle mraky? Čemu se dá věřit? Čemu chceme věřit? Ale je to nádhera... Příroda dokáže kouzlit. Další dechberoucí aktualizace v 10:00 :)

Časy se mění, ale ne tak rychle jako Dubaj!

21. září 2006 v 2:20 | Kosmonaut
Neskutečná a dechberoucí změna. Mezi roky 1991-2005 se z pouště stalo žijící velkoměsto. Víc není potřeba dodávat. Fotografie řekne vše.

Černobyl v obrazech - FOTOGRAFIE

5. září 2006 v 5:07 | Kosmonaut
Když se odtrhlo pětisettunové pancéřové víko, z reaktoru se stal gigantický plamenomet, který vychrlil do atmosféry tuny jaderného paliva. Desetkrát víc než v Hirošimě. Šedesát posledních minut do výbuchu v britské dokumentární rekonstrukci
Třiadvacet minut po jedné, ráno 26. dubna 1986, dělilo Evropu od nejhorší jaderné katastrofy už jen několik sekund. Čtvrtý reaktor jaderné elektrárny v ukrajinském Černobylu právě explodoval.
V Sovětském svazu bylo černobylské trauma tak hluboké, že ho mnozí považují za první krok ke zhroucení komunistického režimu.

Tento film vypráví minutu po minutě drama poslední hodiny předcházející této tragédii. Uvidíte příběh očima hlavních protagonistů, pracovníků elektrárny, kteří měli to štěstí a přežili, i těch, kteří okamžitě nebo brzy po neštěstí na následky havárie zemřeli.
Té noci se v Černobylu protnuly dvě osudové okolnosti. Chybná konstrukce reaktoru a despotická a sebestředná povaha hlavního inženýra Anatolije Ďatlova. Řídící směna nevěděla téměř nic o tom, proč a za jakých podmínek je tento grafitový reaktor při nízkém výkonu tak nestabilní. Druhou riskantní okolností byla nepředvídatelnost chování ing. Ďatlova samotného. Je podoben technologii, kterou chce ovládat. Tuto noc se Ďatlov s reaktorem střetl v souboji síly, který je oba zničil. Jednatřicet minut po půlnoci se hádka kvůli hladině výkonu, při níž může začít bezpečnostní zkouška čtvrtého černobylského reaktoru, vyostřila...

Zdroj:

Další informace v češtině: 123456789
 
 

Reklama